Yasal Uyarı

Fergül İnşaat Ltd.Şti.

Fergül İnşaat Ltd.Şti bu sitenin ve sitedeki tüm materyallerin sahibidir, ayrıca sizlerin kişisel ve kendi kurumsal gizliliğini korumaya özen göstermektedir.
Bu doğrultuda internet sitemize giren tüm kullanıcılar aşağıda belirtilen koşulları kabul etmiş sayılır.
Bu web sitesini veya bu web sitesindeki herhangi bir malzeme, bilgi, fikir veya öneriyi kullanmanızdan kaynaklanacak her tür sorumluluk tarafınıza ait olacaktır.


www.fergulinsaat.com.tr sitesinin tüm içeriğinde de yer alan tüm bilgiler, grafik, logo, resimler, şekiller, teknik ve bilimsel çizimler, sesli klipler, animasyon, video ve müzik kayıtları, yazılımlar, ve www.fergulinsaat.com.tr adresindeki tüm linkler, kullanıcıya bilgi vermek amacıyla sunulmuştur.
Bu nedenle bu içeriğe bağlı tüm telif ve diğer her türlü haklar Fergül İnşaat Ltd.Şti. ye ait olup, uluslararası anlaşmalarla koruma altındadır.
Fergül İnşaat Ltd.Şti. gönüllü olarak verilmedikçe sizin hakkınızda hiçbir bilgiyi toplamamaktadır.
Gizlilik politikamız çerçevesinde kural olarak ziyaretçilerimiz tarafından sitemize sunulan kişisel veriler(adınız, elektronik posta adresiniz, iş ve özel adresiniz, telefon numaralarınız vb.) üçüncü kişilerle paylaşılmamakta, satılmamakta, kiralanmamakta ve başka şekilde kullandırılmamaktadır.
Fergül İnşaat Ltd.Şti. web sitesini zaman zaman düzenlediği kampanyaları duyurmak, ziyaretçilerin ilgisini çekebileceğini düşündüğü konular, içerikler farklı hizmet ve çalışmalardan ziyaretçileri haberdar etmek amacıyla kullanmaktadır.
Fergül İnşaat web sitesi içeriğini burada yayımladığı hüküm ve şartları önceden haber vermek zorunda olmaksızın tek taraflı olarak güncelleme ekleme ve silme yapma hakkına sahiptir.
Site ve içeriğindeki bilgilerin kullanımından doğabilecek ihtilaflarda, Türkçe Yasal Uyarı metni esas alınacak olup, böyle bir durumda Fergül İnşaat Ltd.Şti. her türlü hukuki haklarını kullanacağını taahhüt eder.