Fergül İnşaat Ltd.Şti.

PROFESYONEL
Projelerimizde yıllardır edindiğimiz bilgi ve tecrübenin getirdiği profesyonel yaklaşım, bizler için olmazsa olmazlar arasında. Çalışanlarımız ve yönetim kadromuzun tecrübesine verdiğimiz önemi büyük bir titizlik ve özenle yürütüyoruz. Yılların tecrübesiyle biliyoruz ki; standartları zorlayan başarılı sonuçlar, ancak profesyonelliğe verilen önemle elde edilir.


KALİTELİ

Verdiğimiz tüm hizmetlerimizi ilk seferinde doğruya ulaşarak, tam zamanında yapmak vazgeçilmez prensibimizdir. Tüm projelerimizde müşteri odaklılık ana hedeftir. Bu nedenle müşteri memnuniyetinin artırılması için müşteri beklentilerinin hep bir adım ötesinde olmaya dikkat edilmektedir.
Bu amaç doğrultusunda ana politikamız; yasal şartlara, şartnamelere uygun olarak; müşteriye uluslararası standartlarda kaliteli hizmet sunmak; kaynaklarımızı en etkin biçimde kullanmak; faaliyetlerimizi sürekli iyileştirmek ve tüm çalışanlarımız tarafından bu politikamızın benimsenmesini ve uygulanmasını sağlamaktır. İnşaatın her aşamasında bu politika ve prensipler göz önünde bulundurulmaktadır.


YENİLİKÇİ VE ÖNCÜ

 Her projemizde Ürettiğimiz Her Projenin Sadece İçinde Yaşayanlar Ya Da Çalışanlar İçin Değil, Tüm Bölge İçin Önemli Olduğunu Biliyor Ve Bu Nedenle Şehir Estetiğine Önem Veriyoruz. Her Projemizde Modern Mimarinin Trendlerini Takip Ederek Şehir Estetiğine Katkıda Bulunacak Projeler Üretiyor, Kaynaklarımızı Verimli Kullanarak Gerekli Yatırımları Yapıyor Ve Böylece Öncü Konumda Olmayı Sürdürürken Kalitemizi Sürekli Olarak Arttırıyoruz.