Projeler

Fergül Kale Konakları

Van’ın yükselen değeri Kale yolunda yepyeni, ışıl ışıl bir yaşam filizlenirken, siz yatırımcılar için de mükemmel bir kazanç fırsatı doğuyor.

Van’ın yükselen değeri Kale yolunda yepyeni, ışıl ışıl bir yaşam filizlenirken, siz yatırımcılar için de mükemmel bir kazanç fırsatı doğuyor.

Van’ın yeni çekim merkezi Kale yolundaki projemiz Kale konakları 6.800 m² alan üzerinde 3 bloktan oluşuyor. Projede, çocuk oyun alanları ve kapalı otopark alanlarıyla sosyal bir yaşamı da sunuyor.

Proje Özellikleri

Projenin Başlangıç Tarihi: Nisan 2021

Projenin Bitiş Tarihi: Mayıs 2022

Projenin Yeri: Kale Yolu

Arazi Alanı: 6.800 m²

Toplam İnşaat Alanı: 17.446 m²

Daire Sayısı: 72

Dükkan/İşyeri Sayısı: 11

Konum: Selim Bey Mah. İpekyolu/Van

Form başarıyla gönderildi. En kısa sürede size geri dönüş yapılacaktır. İyi günler dileriz.

Sizi Arayalım

  • 6563 sayılı Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun ve 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca, Fergül İnşaat Petrol TİC. LTD. ŞTİ. ile paylaşmış olduğum iletişim adreslerime, doğrudan veya dolaylı olarak ürün ve hizmetlerini tanıtmak amacıyla ileti gönderilmesine izin veriyorum.

Talebiniz başarıyla iletildi. En kısa sürede geri dönüş yapılacaktır. Teşekkürler

Sizi Arayalım

Siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek adına bizimle iletişime geçin.

6563 sayılı Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun ve 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca, Fergül İnşaat Petrol TİC. LTD. ŞTİ. ile paylaşmış olduğum iletişim adreslerime, doğrudan veya dolaylı olarak ürün ve hizmetlerini tanıtmak amacıyla ileti gönderilmesine izin veriyorum.

© Copyright 2021 - Fergül İnşaat